Snack za pse s lososom i kefirom – prirodna poslastica za pse svih pasmina
Snack za pse s lososom i kefirom Yogupet je prirodna, poluvlažna poslastica za pse, napravljena od svježe puretine, svježeg lososa i pasteriziranog kefira bez laktoze. Prikladan je za pse svih veličina i uzrasta – od štenaca do starijih pasa.
Ova ukusna poslastica idealna je kao nagrada za dobro ponašanje, motivacija tijekom treninga ili jednostavno kao zdrav međuobrok koji razveseljava i potiče apetit vašeg psa.
Zašto odabrati snack za pse s lososom i kefirom?
Yogupet snack kombinira lako probavljive proteine i fermentirane mliječne sastojke koji pomažu zdravlju probave. Losos je bogat omega-3 masnim kiselinama koje doprinose zdravlju kože i sjajnoj dlaci, dok kefir sadrži korisne probiotike i ne sadrži laktozu.
Sastojci: Svježa puretina 65%, hidrolizirani škrob, svježi losos 5%, pasterizirani kefir bez laktoze 4,98%, biljna glicerina, kvasac 0,025%, prirodni antioksidansi (tokoferoli), prirona aroma (eterično ulje ružmarina).
Analitički sastav: Vlažnost 27%, bjelančevine 27%, masti 11%, vlakna 1%, pepeo 7%.
Doziranje – preporučena dnevna količina
Pakiranje: 100 g
Preporučeni broj komada na dan prema težini psa:
| Težina psa | Preporuka |
|---|---|
| 1 – 8 kg | 5 komada |
| 8 – 12 kg | 10 komada |
| 12 – 30 kg | 20 komada |
| 30+ kg | 30 komada |
Upute za čuvanje
Proizvod čuvati na hladnom i suhom mjestu. Nakon otvaranja, dobro zatvoriti zip i potrošiti u roku od 7 dana. Ne konzumirati vrećicu s deoksigenatorom. Uvijek psu osigurati svježu i čistu vodu.
Snack za pse s lososom i kefirom je savršen za vlasnike koji žele prirodnu, funkcionalnu i ukusnu nagradu za svog psa. Bogat proteinima i probioticima – za zdravu probavu i sjajnu dlaku!
Prirodna poslastica bez laktoze – za pse svih veličina!
